Tytani Energii 2011

RADOSŁAW ZOLNIK WYRÓŻNIONY

Radosław Zolnik, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Grajewie został doceniony przez Kapitułę Konkursu „Tytani Energii 2011” za działania w zakresie modernizacji systemu ciepłowniczego Miasta Grajewo poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii i otrzymał wyróżnienie w kategorii Człowiek roku.

Podczas Wielkiej Gali rozdania nagród „Tytani Energii 2011”, która odbyła się w dniu 18 kwietnia 2012 roku w sali widowiskowej „Warszawa” Kopalni Soli w Wieliczce wręczono nagrody przedsiębiorstwom z szeroko pojętego sektora przemysłowego, które mogą pochwalić się najlepszymi praktykami w zakresie efektywności energetycznej, ochrony środowiska i ekologicznej produkcji z wykorzystaniem paliwa „biomasowego”, jak również najlepszym dostawcom rozwiązań dla tego sektora.

Konkurs „Tytani Energii” jest wydarzeniem towarzyszącym, cyklicznie odbywającemu się Forum spalania biomasy. Nagrody są przyznawane za osiągnięcia roku poprzedniego w 4 kategoriach: Produkt / rozwiązanie roku, Inwestycja roku, Człowiek roku oraz Firma roku.

galeria foto

Scroll to Top
Skip to content