ZAWIADOMIENIE

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Grajewie informuje wszystkich odbiorców ciepła miasta Grajewo, że w dniach od 6 listopada 2014 r. od godz. 6.00 do 7 listopada 2014 r. do godz. 22.00 nastąpi przerwa w dostawie centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej (ul. Szkolna, ul. Kasztanowa, ul. Partyzantów, ul. Wąska, ul. Bema, ul. Sportowa, ul. Różana, ul. Dąbrowskiego, ul. Kościuszki, ul. Wojska Polskiego, ul. Kilińskiego, ul. Popiełuszki, ul. Mickiewicza, ul. 11-go Listopada, ul. Ełcka, Pl. Niepodległości, os. Centrum).

Przerwa ta spowodowana będzie koniecznością realizacji planowanych zadań inwestycyjnych spółki związanych z modernizacją sieci cieplnych w rejonie alejki PKP (Wykonawca będzie realizował prace montażowe przy montażu głównej magistrali). Jednocześnie informujemy, że będzie to ostanie wyłączenie w tym roku i dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości nie wystąpiły zakłócenia w dostawie energii cieplnej do Odbiorców.

Inwestycja, której celem jest zapewnienie bezpieczeństwa pracy sieci ciepłowniczej w sezonie grzewczym, jest realizowana w ramach projektu „Poprawa efektywności energetycznej systemu ciepłowniczego Miasta Grajewo oraz sprawności przesyłu i dystrybucji energii cieplnej poprzez modernizację sieci i węzłów cieplnych”, która jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Za spowodowane utrudnienia

PRZEPRASZAMY

i prosimy o wyrozumiałość.

         Zarząd Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Grajewie
   19-203 Grajewo, ul. Targowa 2, tel. / fax 86 272 23 88

Scroll to Top
Skip to content