Get Adobe Flash player

PEC grafika


LOGO 

AKTUALNE:

 

 

 

 

 

ARCHIWALNE:

 

 

Dostawa miału węglowego do celów energetycznych na sezon 2018/2019

 

 

Zapraszamy Państwa do składania ofert na dostawę biomasy do celów energetycznych na sezon 2018/2019

 

 

 

 „Sukcesywna sprzedaż i dostawa oleju napędowego ON do samochodów i urządzeń Zamawiającego w latach 2018 i 2019"

 

 

 

 

Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości zabudowanej oraz prawa własności budynku położonego na tej nieruchomości znajdującej się w Grajewie

 

 

Dostawa miału węglowego do celów energetycznych na sezon 2017/2018 - aktualna

 

 

 

Dostawa samochodu osobowo-ciężarowego, przystosowanego do przewozu 6 osób (w tym kierowcy) 

 

Dostawa miału węglowego do celów energetycznych na sezon 2017/2018 - anulowana

 

Dostawa samochodu osobowo-ciężarowego, przystosowanego do przewozu 6 osób (w tym kierowcy)

 

Modernizacja stacji uzdatniania wody

Do pobrania:

Specyfikacja

Ogłoszenie o przetargu

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

 

 

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. z siedzibą w Grajewie ul. Targowa 2 19-203 Grajewo ogłasza II przetarg ustny nieograniczony odbywający się w drodze licytacji na sprzedaż samochodu typu furgon – FIAT Ducato rok produkcji 1998 stanowiący własność Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Grajewie.

 

 

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. z siedzibą w Grajewie ul. Targowa 2 19-203 Grajewo ogłasza przetarg ustny nieograniczony odbywający się w drodze licytacji na sprzedaż koparko-ładowarki JCB typu 3CX SUPER rok produkcji 2000 stanowiącej własność Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Grajewie.

 

 

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. z siedzibą w Grajewie ul. Targowa 2 19-203 Grajewo ogłasza przetarg ustny nieograniczony odbywający się w drodze licytacji na sprzedaż jednego samochodu typu furgon – FIAT Ducato rok produkcji 1998 stanowiący własność Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Grajewie.

 

 

Zakup koparko-ładowarki na potrzeby Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp z o.o. w Grajewie

 

 

II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości zabudowanej oraz prawa własności budynku położonego na tej nieruchomości znajdującej się w Grajewie.

 

 

Zapraszamy Państwa do składania ofert na dostawę biomasy do celów energetycznych na sezon 2016/2017

 

Ogłoszenie z dnia 2016-06-22 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. z siedzibą w Grajewie, ul. Targowa 2 19-203 Grajewo ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości zabudowanej oraz prawa własności budynku położonego na tej nieruchomości znajdującej się w Grajewie, gmina Grajewo, województwo podlaskie stanowiącej własność Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Grajewie. 

 

Dostawa miału węglowego do celów energetycznych na sezon 2016/2017

 

Dostawa oraz montaż systemu monitoringu wizyjnego z zapisem cyfrowym, obejmującym instalację wraz z konfiguracją na terenie (placu) i w budynku Ciepłowni Miejskiej w Grajewie przy ul. Targowej 2.

 

 

Ogłoszenie z dnia 2015-12-11 - Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. z siedzibą w Grajewie ul. Targowa 2 19-200 Grajewo ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości zabudowanej oraz prawa własności budynku położonego na tej nieruchomości znajdującej się w Grajewie, gmina Grajewo, województwo podlaskie stanowiącej własność Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Grajewie.

 

 

 
 
 
 
Ogłoszenie z dnia 2015-09-14 - Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Grajewo ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Grajewie położonych w Sojczynie Grądowym.
załączniki:
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Warning: Creating default object from empty value in /home/kuczro01/domains/pecgrajewo.com.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 419456


baner pecgrajewo-com-pl

klaster

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości