PEC grafika

 FE POIS poziom pl-1 rgb

Modernizacja systemu ciepłowniczego w Grajewie w celu zwiększenia jego efektywności – budowa wysokosprawnej instalacji kogeneracji zasilanej gazem

Gepard Biznesu 2016

Gepard Biznesu 2016

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Grajewie uzyskało tytuł „Gepard Biznesu 2016”

      Obecnie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Grajewie - oprócz swojej podstawowej działalności - realizuje szereg innych prac na terenie miasta. Wykonujemy prace budowlane oraz instalacyjne. W strukturach naszych mamy wyspecjalizowane brygady wykonujące prace:

  • instalacyjno – sanitarne
  • hydrauliczne
  • ciepłownicze
  • budowlane
  • prace ziemne, wykopy.

         Jesteśmy firmą, która wciąż się rozwija, co sprawia, że rośnie wartość rynkowa naszego przedsiębiorstwa: od marca 2015 roku do marca 2016 r. wzrosła ona - wg wyliczeń Wywiadowni Handlowej Infocredit i Bisnode, działającej na zlecenie Magazynu Przedsiębiorców "Europejska Firma" - o 215,5 %. Zostało to zauważone i docenione.

      14 września 2017 r. Magazyn Przedsiębiorców "Europejska Firma" na podstawie danych 70 tysięcy firm uzyskanych z Krajowego Rejestru Sądowego, opublikował kolejną edycję rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się firm, które uzyskały tytuł „Gepard Biznesu 2016”.

     Z dumą pragniemy poinformować, że Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Grajewie uzyskało tytuł „Gepard Biznesu 2016”.

1234

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 


baner pecgrajewo-com-pl

klaster