Get Adobe Flash player

PEC grafika


LOGO 

ZAWIADOMIENIE O PRZEDŁUŻENIU PRZERWY

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Grajewie przeprasza za przerwę w dostawie energii cieplnej w dniach 22-23 października 2014 r.

Przerwa spowodowana była koniecznością realizacji planowanych zadań inwestycyjnych spółki, związanych z modernizacją sieci cieplnych w rejonie ulicy Wojska Polskiego i alejki PKP. Wykonawca realizujący prace montażowe napotkał utrudnienia przy montażu głównej magistrali przy przejściu przez ul. Wojska Polskiego. W wyniku problemów przerwa dostaw ciepła została wydłużona o 20 godz.

Inwestycja, której celem jest zapewnienie bezpieczeństwa pracy sieci ciepłowniczej w sezonie grzewczym, jest realizowana w ramach projektu „Poprawa efektywności energetycznej systemu ciepłowniczego Miasta Grajewo oraz sprawności przesyłu i dystrybucji energii cieplnej poprzez modernizację sieci i węzłów cieplnych”, która jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości nie wystąpiły zakłócenia w dostawie energii cieplnej do Odbiorców.

PRZEPRASZAMY

za zaistniałą sytuację i prosimy o wyrozumiałość.

 

Zarząd Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Grajewie

Warning: Creating default object from empty value in /home/kuczro01/domains/pecgrajewo.com.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 423007


baner pecgrajewo-com-pl

klaster

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości